Strona główna
Strona główna O mnie Oferta Cennik Kontakt
  O mnie

Nazywam się Anna Kubacka. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyłam studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobyłam uczestnicząc w studiach podyplomowych. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej organizowane przez Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, Studia Podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie Poznańskim oraz kurs - Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej. Aktualnie uczestniczę w 4- letniej Akredytowanej Szkole Psychoterapii.
Systematycznie biorę udział w konferencjach psychologicznych i seksuologicznych, by zdobyć aktualną wiedze z danego obszaru.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Od kilku lat pracuję jako psycholog prowadząc terapię indywidualną i grupową, warsztaty i treningi, zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Moja praca podlega regularnym superwizjom.

Psycholog - Anna Kubacka | Oleœnica

Zajmuję się pomocą psychologiczną i seksuologiczną bo wiem, jak trudno czasem przejść samemu przez trudne momenty życia i żyć w dzisiejszym rozpędzonym świecie. Wierzę, że każdy człowiek posiada wiele ukrytych możliwości, które może wykorzystać w swoim życiu, by wyzwalać się z pułapek, pokonywać problemy i osiągać upragnione cele.

Terapia to czas, aby uczyć się z nich korzystać i zapoczątkować zmiany.


 
 
 
 

Copyright by Alter Ego - Gabinet Psychologiczny | Anna Kubacka 2015